ΑΕΚ – Ατρόμητος (LIVE CHAT)

Οι Χρήστος Ροδίτης και Γιάννης Κορομηλάς βρίσκονται στο γήπεδο για το Kitenimerosi.gr.

1ο λεπτό: Καλή κάθετη από τον Μπρούνο από δεξία, με τον Μπάρκα να μαζεύει σταθερά.

3ο λεπτό: Σέντρα του Μπακάκη από δεξία, με τον Μάνταλο να προσπαθεί να πιάσει αποτυχημένα το σουτ στη κίνηση.

5ο λεπτό: Σουτ του Κιβρακίδη πάνω στον Μπάρκα.

12ο λεπτό: Σουτ του Μπογέ, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

15ο λεπτό: Σουτ του Μάνταλου από αριστερά η μπάλα χτυπάει στο δοκάρι!

18ο λεπτό: Ωραία μπαλιά στον Κουλούρη , ο οποίος βγαίνει στην αντεπίθεση και σε τετ α τετ, με τον Λαμπρόπουλο να βάζει τη κόντρα την ώρα που σουτάρει ο Μακεδόνας φορ.

32ο λεπτό: Σουτ του Κουλούρη από αριστερά της περιοχής του Μπάρκα, με την μπάλα να περνάει άουτ.

36ο λεπτό: Μπαλιά του Λιβάγια στον Μπακάκη που έκανε το όβερλαπ, με τον Έλληνα μπακ να κάνει στη σέντρα στον Μπογέ, να κόβει ο Μάντσον και στην επαναφορά να σουτάρει ο Μπακάκης στο δοκάρι.

38ο λεπτό: Κεφαλιάτου Λιβάγια, περνάει δίπλα από την εστία του Μέγκιερι.

44ο λεπτό: Σουτάρει ο Χουλτ αριστερά της μικρής περιοχής, στα χέρια του Μέγκιερι όμως η μπάλα.

Δεύτερο ημίχρονο

46ο λεπτο: Φάουλ του Μάνταλου χτυπάει τείχος και κερδίζει εν τέλει το κόρνερ το κόρνερ.

54ο λεπτό: Βγαίνει στην αντεπίθεση ο Λιβάγια με τον Ρισβάνη να τον κυνηγάει, κάνει το πλασέ ο Κροάτης αλλά ο Έλληνας στόπερ βάζει τελευταία στιγμή το κόρνερν.

58ο λεπτό: Σουτ του Μάντσον περνάει πολύ άουτ.

64ο λεπτό: Σέντρα του Μάνταλου από αριστερά, κεφαλιά του Μπακασέτα αλλά η μπάλα χτυπάει 3η (!) φορά στο δοκάρι.

87ο λεπτό: Κόντρα του Ατρομήτου με τον Μαντσον να σεντράρει και να κερδίζει το κορνερ. Κεφαλιά του Ρισβάνη και 1-0 ο Ατρόμητος

89ο λεπτό: Σουτ του Λιβάγια στην αγκαλιά του Μέγκιερι.

90ο λεπτο: Σουτ του Κουλούρη και 2-0