Παυλής: “Έχει και συνέχεια μαναράκια μου! Μια ζωή ΑΕΚ! ” (ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της ΑΕΚ έκλεισε τις σημερινές υποχρεώσεις της με 6 βαθμούς, έχοντας σημειώσει ήττα με 1-0 από τη βελγική Σαρλερουά, νίκη με 1-0 επί της τουρκικής Μπασακσεχίρ με απευθείας φάουλ του Λεμονίδη, νίκη με 1-0 επί του Αγιαξ με γκολ του Ανδριώτη και ήττα με 3-0 από τη Μίλαν. Οι αγώνες είναι 20λεπτοι και κάθε ομάδα αγωνίζεται με εννέα παίκτες.

Μάλιστα,  ο προπονητής,  Μιχάλης Παυλής έκανε μια πανηγυρική ανάρτηση, γράφοντας στα social-media:«Και από ταλαιπωρία καλά πάει… και στα υπόλοιπα καλά πάει! Εχει και συνέχεια μαγκάκια μου! Μια ζωή ΑΕΚ!» ο προπονητής,  Μιχάλης Παυλής έκανε μια πανηγυρική ανάρτηση, γράφοντας στα social-media:«

Και
από ταλαιπωρία καλά πάει… και στα υπόλοιπα καλά πάει! Εχει και συνέχεια μαγκάκια μου! Μια ζωή ΑΕΚ!» ομάδα της ΑΕΚ έκλεισε τις σημερινές υποχρεώσεις της με 6 βαθμούς, έχοντας σημειώσει ήττα με 1-0 από τη βελγική Σαρλερουά, νίκη με 1-0 επί της τουρκικής Μπασακσεχίρ με απευθείας φάουλ του Λεμονίδη, νίκη με 1-0 επί του Αγιαξ με γκολ του Ανδριώτη και ήττα με 3-0 από τη Μίλαν. Οι αγώνες είναι 20λεπτοι και κάθε ομάδα αγωνίζεται με εννέα παίκτες.