Την απόκτηση του Ζώη Καράμπελα ανακοίνωσε η ΚΑΕ ΑΕΚ.
Παίκτης της ΑΕΚ είναι κι επίσημα ο Ζώης Καράμπελας. Ο νεαρός γκαρντ υπέγραψε με την Ένωση έως το 2025, ενώ τη φετινή χρονιά αγωνίστηκε με τη φανέλα του Απόλλωνα Πάτρας.
Την απόκτηση του Ζώη Καράμπελα ανακοίνωσε η ΚΑΕ ΑΕΚ.
Παίκτης της ΑΕΚ είναι κι επίσημα ο Ζώης Καράμπελας. Ο νεαρός γκαρντ υπέγραψε με την Ένωση έως το 2025, ενώ τη φετινή χρονιά αγωνίστηκε με τη φανέλα του Απόλλωνα Πάτρας.