Πέρασε ο ανύπαρκτος ΠΑΟΚ με “μούφα” πέναλντι στο 119! (VIDEO)

Ανατροπή και πρόκριση με…ανύπαρκτο πέναλντι στη παράταση για τον ΠΑΟΚ.

Η ομάδα της Θεσσαλονίκης έφερε “τούμπα” το ματς και εντέλει πήρε το εισιτήριο για τα ημιτελικά του κυπέλλου Ελλάδος. Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε με τον Μπίσεσβαρ στο 32′ και εκεί που όλοι πίστεψαν σε μια άνετη πρόκριση ένα λεπτό μετά ο Ντουμιρσάι έκανε το 1-1. Ο Σβιντέρσκι πήγε το ματς στη παράταση στο 82 και ανακούφισε τους φίλους της ομάδας του. Ο Πανιώνιος όμως “είχε  σφυγμό” και ο Καμαρά έδωσε σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης στους “Κυανέρυθρους” στο 4ο λεπτό της παράτασης. Οι γηπεδούχοι βγήκαν στην επίθεση καθώ; χρειαζόντουσαν δύο γκολ γιατην πρόκριση, τα οποία βρήκανμε τον Άκπομ στο 114′ και με το πέναλντι του Βιερίνια στο 119′, όπου υποδείχθηκε για χέρι του Μανθάτη αλλά θα συζητηθεί πολύ, διότι τα ριπλέι δεν δικαιώνουν τον διαιτητή για την απόφασή του.