ΠΑΟΚ-ΑΕΚ LIVE CHAT

Στα πλαίσια του δεύτερου ημιτελικού του πρωταθλήματος της Handball league η ΑΕΚ θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ στο κλειστό Αθλητικο Κέντρο Νεάπολης στην Θεσσαλονίκη. Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 18:00 με την Ένωση να έχει το προβάδισμα με 1-0 στη σειρά των αγώνων που οδηγεί στον μεγάλο τελικό.

* Σύρετε προς τα πάνω ή επαναφορτώστε την σελίδα για ανανέωση του live chat

LIVE CHAT

ΚΑΛΌ ΣΑΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΤΈΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΏΝΑ!!! Η ΑΕΚ ΕΊΝΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΌ, ΝΙΚΏΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΣΤΗΝ ΠΑΡΆΤΑΣΗ ΜΕ 30-31 ,ΌΠΟΥ ΕΚΕΊ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΊΣΕΙ ΤΟΝ ΌΜΙΛΟ ΞΥΝΗ ΓΙΑ ΔΕΎΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΌΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΆ

Τελευταία δευτερόλεπτα και γκοοολλ για την ΑΕΚ
4′ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ με πέναλτι και 29-30

3′ Άλλη μια χαμένη επίθεση για τον ΠΑΟΚ και ΓΚΟΟΟΟΛΛ για την ΑΕΚ με τον Μύλωνα 28-30

2′ Δεν το εκμεταλλεύτηκε  όμως ο ΠΑΟΚ ούτε όμως η ΑΕΚ στην συνέχεια

2′ Αποκρούει ο Ραντούλοβιτς αλλά η ΑΕΚ κάνει λάθος

1′ Χαμένες επιθέσεις και για τις δύο ομάδες
Ξεκινάει το 2ο 5λεπτό της παράτασης

5′ ΓΚΟΛΛΛ απαντάει ο Μυλωνάς και το ίδιο κάνει και ο παοκ αλλά ο Αλβανός λίγα δευτερόλεπτα πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου κάνει ένα πανέξυπνο μακρινό στρατό σουτ και κάνει 28-29 για την ΑΕΚ

3′ Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ και γκολ για τον ΠΑΟΚ με σκορ να γράφει 27-28

2′ Επιθετικό υπέρ της ΑΕΚ και ΓΚΟΟΟΛΛ από τον Γιάκομπσεν 26-28

1′ ΓΚΟΟΛ  πάλι με τον ΑΛΒΑΝΌ η ΑΕΚ 26-27

Έναρξη παράτασης

ΑΥΤΟΚΤΟΝΊΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΔΕΥΤΕΡΌΛΕΠΤΑ

Οι άνθρωποι της ΑΕΚ διαμαρτύρονται για πέναλτι αλλά βάσει ριπλει έχουν άδικο

ΠΑΡΆΤΑΣΗ

30′ Χαμένη επίθεση για την ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ ισοφαρίζει στην αντεπίθεση σε 26-26

Τάιμ αουτ για τον ΠΑΟΚ που λήγει τώρα και γρήγορο γκολ για τον ΠΑΟΚ
29′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛ ΑΠΌ ΤΟΝ ΑΛΒΑΝΌ 24-26 Η ΑΕΚ ΜΕ ΤΟ ΈΝΑ ΠΌΔΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΌ. 44 ΔΕΥΤΕΡΌΛΕΠΤΑ ΑΚΟΜΑ

28′ Άστοχος ο ΠΑΟΚ παλι όμως και τώρα έχουμε τάιμ άουτ από τον Νίκο Γραμματικό για να οργανώσει μια από τις πιο σημαντικές επιθέσεις της ΑΕΚ

27′ Πέναλτι που δεν δίνεται κακώς στην ΑΕΚ και η μπάλα στον ΠΑΟΚ. Το σκορ παραμένει 24-25 υπέρ της ΑΕΚ

26′ ΑΣΤΟΧΟΣ ο Κωστακίδης. Η ΑΕΚ έχει την ευκαιρία να κάνει το +2

26′ ΓΚΟΛΛΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ 24-25

5 λεπτά ακόμα για το τέλος του αγώνα με το ματς να είναι αμφίρροπο

25′ ΓΚΟΛΛΛ ΑΠΌ ΤΟΝ ΤΡΟΜΕΡΌ ΑΛΒΑΝΌ ΚΑΙ 24-24 ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΚΆΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ

24′ Πέναλτι πάλι για τον ΠΑΟΚ που κάνει το 24-23

22′ Αποκρούει ο τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ σε ευκαιρία της ΑΕΚ να πάρει κεφάλι πάλι στο σκορ και τώρα τάιμ αουτ για τους γηπεδούχους

21′ Αλλά δύο γρήγορα γκολ και 23-23 το σκορ

19′ Πάλι μπροστά ο ΠΑΟΚ με πέναλτι. Ισοφαρίζει όμως ο Βραζάλιτσα σε 22-22

18′ Δύο πολύ γρήγορα γκολ και για τις δύο ομάδες. Το σκορ είναι 21-21 πλέον. ΦΟΒΕΡΌ ΜΑΤΣ

17′ ΓΚΟΛ  για τον ΠΑΟΚ με τον Μαστορογιάννη. Το σκορ 20-19 και τώρα γίνεται πάλι 20-20 με ΓΚΟΛ  του Αλβανού

16′ ΓΚΟΛΛΛ ισοφαρίζει ο Ζαμπούνης σε κενή εστία έπειτα από λάθος του τερματοφύλακα του ΠΑΟΚ

15′ Άστοχο το σουτ του Γιάκομπσεν δυστυχώς

14′ Τάιμ άουτ που ζητά η ΑΕΚ.  Το σκορ είναι 19-18 υπέρ του παοκ

13′ Απαντά όμως ο Βραζάλιτσα σε 18-18 όμως ο ΠΑΟΚ μπαίνει πάλι μπροστά με πέναλτι ξανά

12′ ΓΚΟΛ  για τον ΠΑΟΚ με πέναλτι και 18-17. Λάθος σφύριγμα από τους διαιτητές η οποίοι έπρεπε να καταλογίσουν επιθετικό υπέρ της ΑΕΚ

11′ Πέναλτι για την ΑΕΚ η οποία ισοφαρίζει σε 17-17

10′ Μπροστά στο σκορ ο ΠΑΟΚ μετά από αρκετή ώρα

9′ Άλλη μια χαμένη επίθεση για την ΑΕΚ

8′ Ισοφαρίζει ο ΠΑΟΚ 16-16 έπειτα από δύο χαμένες επιθέσεις εκατέρωθεν

7′ Απαντά ο ΠΑΟΚ 15-15 αλλά ο Αλβανός βάζει ξανα την ΑΕΚ μπροστά

Το πέναλτι έβαλε ο Παλεβίτσιους ενώ τώρα ο Μυλωνάς βάζει πάλι μπροστά την ΑΕΚ 14-15

4′ Πέναλτι για την ΑΕΚ και γκολ 13-14. Ισοφαρίζει πάλι ο ΠΑΟΚ όμως

3′ ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ αλλά απαντά πάλι ο ΠΑΟΚ.  13-13 το σκορ

2′ Ισοφαρίζει ο ΠΑΟΚ σε 12-12 πάλι σε κενή εστία αφού έχει προηγηθεί η δεύτερη Δίλεπτη αποβολή του Γιάκομπσεν

1′ Πέναλτι και γκολ για τον ΠΑΟΚ από τον Κωστακίδη

1′ Πρώτη επίθεση για την ΑΕΚ και ΓΚΟΟΛΛ από το Μυλωνά που κάνει το 10-12

-Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου-

Οι ομάδες πάνε στα αποδυτήρια με το σκορ να είναι 10-11

30′ Τέλος ημιχρόνου με γκολ του ΠΑΟΚ από το πουθενά στα τελευταία δευτερόλεπτα το οποίο δέχεται φτηνά ο Ραντούλοβιτς από τον Κοκκώνη

29′ Χαμένη επίθεση και για τον ΠΑΟΚ και πέναλτι για την ΑΕΚ το οποίο χάνει ο Γιάκομπσεν

28′ Χαμένη επίθεση για την ΑΕΚ

25′ Ο Αργυρού κερδίζει το επιθετικό αλλά το σουτ του Αλβανού βρίσκει στο δοκάρι.

24′ Ανάσα για την ΑΕΚ με γκολ του Αλβανού που κάνει το 9-11

24′ ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ 9-10 σε κενή εστία

23′ Μειώνει και άλλο ο ΠΑΟΚ σε 8-10

23′ Μειώνει σε 7-10 ο ΠΑΟΚ που κερδίζει και την Δίλεπτη αποβολή

22′ ΓΚΟΛΛΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ 6-10 ο Παπαδιονυσίου

20′ Ο ΠΑΟΚ χάνει άλλη μια επίθεση με την άμυνα της ΑΕΚ να λειτουργεί άψογα αυτά τα λεπτά όμως η ΑΕΚ δεν εκμεταλλεύεται την επίθεση το ίδιο και ο ΠΑΟΚ. Ροντέο το ματς
19′ Τρελός ρυθμός από την ΑΕΚ η οποία με Μυλωνά και Παλεβίτσιους παίρνει προβάδισμα 3 γκολ διαφορά αναγκάζοντας τον προπονητή των γηπεδούχων να καλέσει τάιμ άουτ. Το σκορ είναι 6-9
18′ ΓΚΟΛΛΛ 5-7 ο Γιάκομπσεν με πέναλτι ενώ ο Σερμετζίδης μειώνει σε 6-7 επίσης με πέναλτι

17′ Ο ΠΑΟΚ σπαταλά την επίθεση του και έχουμε τάιμ άουτ για την ΑΕΚ

16′ 5-5 ισοφαρίζει ο ΠΑΟΚ αλλά ο Γιάκομπσεν απαντά και κάνει το 5-6 με εξαιρετικό σουτ

15′ 4-4 Ο Μυλωνάς με ωραία ενέργεια και 4-5 από τον Παλεβίτσιους

13′δίλεπτη στον Μαστορογιάννη

12′ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ 4-3 ο Κωστακίδης
11′ Κλέψιμο του Αλβανού και ο Παλεβίτσιους δεν αστοχεί στο τετ α τετ κάνοντας το 3-3 για την ΑΕΚ
9′ Αιφνιδιασμός της ΑΕΚ έπειτα από κλέψιμο των παιχτών του ΠΑΟΚ στην προηγούμενη  φάση και ΓΚΟΛ 3-2 από τον Παλεβίτσιους
6′ Δίλεπτη αποβολή για τον Παπαδιονυσίου και 2-1 για τον ΠΑΟΚ.  Στην συνέχεια το σουτ του Αλβανού ΣΤΑΜΑΤΆΕΙ στο μπλοκ και οι Θεσσαλονικείς κάνουν το 3-1

5′ ΓΚΟΟΟΛ 1-1 ισοφαρίζει η ΑΕΚ με τον Γιάκομπσεν

4′ Κλέψιμο του ΠΑΟΚ αλλά δεν το εκμεταλλεύεται και η ΑΕΚ είναι πάλι στην επίθεση

2′ ΓΚΟΛ 1-0 για τον ΠΑΟΚ με πέναλτι ο Κωστακίδης
1′ Έναρξη του αγώνα και πρώτη επίθεση στον αγώνα για τον ΠΑΟΚ